Nasıl ÇalışırNasıl Çalışır
Cep Telefonu veya Tabletinize mobil Uygulamarımızı google playstore veya apple apple store'dan indirin.

İşyeri Sahipleri İçin:

Örneğin kurye firmanız var veya sürekli adresten alım veya adrese teslim yapıyorsunuz.Öncelikle Mobil Uygulamamızı indirin ve sisteme kayıt olun:

Sürücü Ekleme:

Sürücü Ekle seçeneğini kullanarak,teslimat yapacak kişinin ör:Kurye,Taksi,Minbüs,Market vs... bilgilerini siteye ekleyin,ad,soyad,kullanacağı araç tipi ve plakası ve hizmet kategorisi.

Takım Oluşturma:

Birden fazla çalışanınız varsa,sistem üzerinde takım oluşturmalısınız.Örneğin 2 kurye çalışanınız var,Cem ve Dilara,işlem sırasında iki farklı siparişi,istediğiniz çalışanınıza yeni görev olarak atayabilirsiniz.

Görev Ekle:

Görev menüsün'den sisteme yeni görev ekleyebilir,istediğiniz kuryeyi bu göreve atayabilirsiniz.Örneğin harita üzerinde belirtmiş olduğunuz adrese pizza teslimatı yapılacak ve siz bu görevi Cem ismindeki çalışanınıza atamak istiytorsunuz,tek yapmanız gereken oluşturduğunuz takımı seçip,Cemi sürücü olarak atamanızı yapmaktır.

Çalışanlar Nasıl Haberdar Olacak?

Peki Sürücüler,Kuryeler,Teslimat yapacak çalışanlarınızbu olup bitenlerden nasıl haberdar olacak?Gelişmiş uygulamamız sayesinde,çalışanlarınız anlık olarak hem sesli hemde görüntülü bildirimler alırlar.Bu bildirimler sayesinde,hangi ürünü hangi adrese teslim edeceklerini harita üzerinden takip edebilir ve nokta atışı yapabilirler.